Biblioteki otwarte

by suser
Hits: 61

Szanowni Czytelnicy i użytkownicy. Decyzją Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie w porozumieniu z Wójtem Gminy Lubartów oraz wcześniejszych konsultacjach z sanepidem z dniem 4 maja 2020 r. wszystkie biblioteki znajdujące się na terenie gminy Lubartów zostają uruchomione jedynie jako wypożyczalnie książek.

Czytaj więcej

Ferie zimowe w Bibliotece w Lisowie

by suser
Hits: 4473

Początek ferii zimowych w bibliotece to Zabawa Choinkowa dla dzieci, która odbyła się w sobotę 18 stycznia. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: tańce, konkursy z nagrodami, wspólna zabawa z rodzicami i pyszny poczęstunek.

Czytaj więcej

Tłusty Czwartek w Bibliotece

by suser
Hits: 5364

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty zwartek, a Maćkowa uwierzyła, pysznych pączków nasmażyła” – głosi znane powiedzenie ludowe, dlatego Filia Biblioteczna w Skrobowie we współpracy z lokalnym Klubem Seniora zorganizowała 20 lutego b.r. tustoczwartkowe spotkanie integracyjne.

Czytaj więcej

"Rokitno Bez Granic"

by suser
Hits: 2065

5 lutego 2020 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie, już po raz kolejny, spotkały się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Rokitnie „Rokitno bez Granic”.

Czytaj więcej

Ferie w bibliotece

by suser
Hits: 2538

W dniach od 20 do 24 stycznia 2020 roku w Filii Bibliotecznej Trzciniec odbywały się różnorodne zajęcia i warsztaty przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Czytaj więcej

Ferie w Rokitnie

by suser
Hits: 2760

W dniach 20 – 24 stycznia 2020 r. dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach feryjnych, które odbyły się w Filii Bibliotecznej w Rokitnie. Były to warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, pokazy chemiczne oraz gry planszowe i konsolowe.

Czytaj więcej

Rozwiń skrzydła z biblioteką

by suser
Hits: 3289

Dobiega koniec realizacji projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Rozwiń skrzydła z biblioteką”, który „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Czytaj więcej

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek

by suser
Hits: 3941

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie tak jak w latach wcześniejszych przystąpiła do realizacji Programu Wieloletniego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w latach 2016-2020 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych - priorytet 1”.

Czytaj więcej