Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

by suser
Hits: 68

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Chwil pełnych miłości, życzliwości oraz najwspanialszych przeżyć i radosnych wzruszeń przy dobrej książce i podczas Teledysku do pastorałki „Moje serce”. Niech u wszystkich na zawsze zagości zdrowie, mądrość, zgoda, uśmiech i dostatek z najlepszymi życzeniami - Dyrektor i pracownicy GBP w Lubartowie.

 

Życzenia

by suser
Hits: 83

Wszystkim misiom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Spotkanie autorskie

by suser
Hits: 77

W ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki Biblioteki w Lisowie, w dniu 12.10.2020 r. odbyło się spotkanie autorskie z podróżnikiem Leszkiem Szczasnym autorem książki "Świat na wyciągnięcie ręki".

Czytaj więcej

Wakacyjne zajęcia

by suser
Hits: 1212

Dnia 13 sierpnia 2020 r. w Filii Bibliotecznej Trzciniec odbyły się zajęcia plastyczne dla dzieci ph.: „Malowanie kamieni”. Uczestnicy korzystali z własnych pomysłów i wyobraźni lub z podpowiedzi w książkach.

Czytaj więcej

Warsztaty komiksowe dla dzieci

by suser
Hits: 1794

W dniu 30.06.2020 r. w Bibliotece w Lisowie odbyły się warsztaty komiksowe dla dzieci pod kierunkiem p. Zbigniewa Masternaka scenarzysty, reportażysty i piłkarza, autora cyklu powieściowego "Księstwo".

Czytaj więcej

Warsztaty Komiksowe w Rokitnie

by Super User
Hits: 2006

Dnia 26.06.2020 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie odbyły się warsztaty komiksowe dla dzieci. Prowadził je Zbigniew Masternak – polski prozaik, autor scenariuszy filmowych, reportażysta, piłkarz.

Czytaj więcej