Pożegnanie wakacji

by suser
Hits: 768

Dnia 27 sierpnia 2019 r. Filia Biblioteki w Skrobowie zorganizowała swoim młodym aktywnym czytelnikom spotkanie na zakończenie wakacji. Na początku podzieliliśmy się na 2 grupy, by sprawnie przeprowadzić grę w podchody. Podczas, gdy jedni w lesie wyznaczali trasę i rozkładali wskazówki niezbędne do odczytania hasła, drugi zespół przygotował minipodchody na placu zabaw.

Czytaj więcej

Rusz głową

by suser
Hits: 1446

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie realizując zadanie „Coś fajnego, coś z niczego”, w sobotę 15 czerwca zorganizowała wyjazd edukacyjno-rozrywkowy do Farmy Iluzji w Mościskach w ramach warsztatów „Rusz głową”.

Czytaj więcej

Eko Akademia w Rokitnie

by suser
Hits: 1406

Dnia 05.06.2019 r. w Bibliotece w Rokitnie odbyły się warsztaty dla dzieci w wieku 5-8 lat p.h. „Eko Akademia” w ramach projektu „Coś fajnego, coś z niczego”.

Czytaj więcej

Zwiedzanie za czytanie

by suser
Hits: 1394

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie, tradycyjnie w ramach nagrody dla najaktywniejszych czytelników i sympatyków biblioteki, w dniu 8 czerwca 2019 r. zorganizowała wycieczkę dla 58 osób dorosłych.

Czytaj więcej

Ekologiczne mydełka

by suser
Hits: 1210

Dnia 15 maja 2019 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie odbyły się warsztaty, dla dziesięcioosobowej grupy dzieci, pod nazwą „Kreatywny mózg” w ramach projektu „Coś fajnego, coś z niczego”.

Czytaj więcej

Pokazy chemiczne

by suser
Hits: 1226

Dnia 10 maja 2019 r. w ramach projektu „Coś fajnego, coś z niczego” w Filii Bibliotecznej w Rokitnie odbyły się pokazy chemiczne pod nazwą „Kreatywny Mózg”.

Czytaj więcej