Eko Akademia w Rokitnie

by suser
Hits: 17

Dnia 05.06.2019 r. w Bibliotece w Rokitnie odbyły się warsztaty dla dzieci w wieku 5-8 lat p.h. „Eko Akademia” w ramach projektu „Coś fajnego, coś z niczego”.

Czytaj więcej

Zwiedzanie za czytanie

by suser
Hits: 21

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie, tradycyjnie w ramach nagrody dla najaktywniejszych czytelników i sympatyków biblioteki, w dniu 8 czerwca 2019 r. zorganizowała wycieczkę dla 58 osób dorosłych.

Czytaj więcej

Ekologiczne mydełka

by suser
Hits: 42

Dnia 15 maja 2019 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie odbyły się warsztaty, dla dziesięcioosobowej grupy dzieci, pod nazwą „Kreatywny mózg” w ramach projektu „Coś fajnego, coś z niczego”.

Czytaj więcej

Pokazy chemiczne

by suser
Hits: 38

Dnia 10 maja 2019 r. w ramach projektu „Coś fajnego, coś z niczego” w Filii Bibliotecznej w Rokitnie odbyły się pokazy chemiczne pod nazwą „Kreatywny Mózg”.

Czytaj więcej

Rozwiń skrzydła z biblioteką

by suser
Hits: 93

Z przyjemnością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Rozwiń skrzydła z biblioteką”.

Czytaj więcej

Coś fajnego, coś z niczego

by suser
Hits: 102

Z radością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Coś fajnego, coś z niczego”.

Czytaj więcej