Zwiedzanie za czytanie

by suser
Hits: 76

W ramach „Tygodnia Bibliotek” podobnie jak w latach poprzednich, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie zorganizowała wycieczkę dla najaktywniejszych czytelników i sympatyków filii bibliotecznych z Lisowa, Nowodworu, Skrobowa, Rokitna i Trzcińca.

Czytaj więcej

Rękodzieła wielkanocne w bibliotece

by suser
Hits: 1204

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które należy przekazywać młodszym pokoleniom. W tym roku Filia Biblioteczna w Nowodworze zorganizowała rodzinne warsztaty rękodzieła.

Czytaj więcej

8 Marca 2018

by suser
Hits: 1148

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie po raz kolejny już, była współorganizatorem uroczystości związanych z Gminnym Dniem Kobiet zorganizowanym tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Nowodworze. Motywem przewodnim okolicznościowego spotkania były słowa Józefa Maciejewskiego: „Kobiety mają to do siebie, że tam, gdzie dłużej przebywają wnoszą zawsze coś z piękna”

Czytaj więcej

Zaproszenie na rodzinne warsztaty

by suser
Hits: 1503

Dnia 06.03.2018 (wtorek) godz. 15.00 Gminna  Biblioteka  Publiczna w Lubartowie Filia Skrobów zaprasza na rodzinne warsztaty wykonania palm wielkanocnych. Serdeczne zapraszamy!

Ferie zimowe w Bibliotece w Lisowie

by suser
in Lisów
Hits: 1419

Zajęcia dla dzieci w Bibliotece w Lisowie odbyły się w drugim tygodniu ferii zimowych. Na dzieci i młodzież czekało mnóstwo atrakcji: zabawa karnawałowa, quiz "Historia Polski", wesołe poczytajki "Polowanie na dinozaura" i, wspólne pieczenie pączków w Tłusty Czwartek, zajęcia plastyczne i kulinarne "Wesołe kanapki" a na zakończenie bal przebierańców.

Czytaj więcej