"Rokitno Bez Granic"

by suser
Hits: 40

5 lutego 2020 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie, już po raz kolejny, spotkały się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Rokitnie „Rokitno bez Granic”.

Czytaj więcej

Ferie w bibliotece

by suser
Hits: 470

W dniach od 20 do 24 stycznia 2020 roku w Filii Bibliotecznej Trzciniec odbywały się różnorodne zajęcia i warsztaty przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Czytaj więcej

Ferie w Rokitnie

by suser
Hits: 478

W dniach 20 – 24 stycznia 2020 r. dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach feryjnych, które odbyły się w Filii Bibliotecznej w Rokitnie. Były to warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, pokazy chemiczne oraz gry planszowe i konsolowe.

Czytaj więcej

Rozwiń skrzydła z biblioteką

by suser
Hits: 798

Dobiega koniec realizacji projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Rozwiń skrzydła z biblioteką”, który „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Czytaj więcej

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek

by suser
Hits: 1705

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie tak jak w latach wcześniejszych przystąpiła do realizacji Programu Wieloletniego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w latach 2016-2020 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych - priorytet 1”.

Czytaj więcej

Pożegnanie wakacji

by suser
Hits: 2204

Dnia 27 sierpnia 2019 r. Filia Biblioteki w Skrobowie zorganizowała swoim młodym aktywnym czytelnikom spotkanie na zakończenie wakacji. Na początku podzieliliśmy się na 2 grupy, by sprawnie przeprowadzić grę w podchody. Podczas, gdy jedni w lesie wyznaczali trasę i rozkładali wskazówki niezbędne do odczytania hasła, drugi zespół przygotował minipodchody na placu zabaw.

Czytaj więcej