Wieczór walentynkowy w bibliotece

Dnia 14 lutego 2020 r. w Filii bibliotecznej w Skrobowie miał miejsce I walentynkowy koncert słowno-muzyczny pod hasłem „Kocham, jak to łatwo powiedzieć”.

W repertuarze spotkania przeplatały się klasyczne wiersze i cytaty o miłości oraz najpiękniejsze piosenki współczesnych wykonawców będące powodem wielu pozytywnych wzruszeń wśród widzów.

Oprawę muzyczną imprezy zapewnili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Skrobowie pod kierunkiem pani Katarzyny Ogrodowskiej, a piękne wiersze o miłości czytali młodzi czytelnicy Biblioteki. Romantyczny nastrój udzielił się całej publiczności, która żywo reagowała zarówno na teksty mówione jak i śpiewane, nagradzając wykonawców gromkimi brawami.

Niezwykłym akcentem wieczoru było uhonorowanie pary małżeńskiej świętującej dokładnie tego dnia swoje złote gody, poprzez wspólne odśpiewanie „100 lat”. Jak się okazuje receptą na udane małżeństwo jest po prostu miłość.

Walentynkowe wydarzenie w bibliotece spotkało się z pozytywnym oddźwiękiem wśród czytelników i lokalnej społeczności, dlatego już rozważamy jego kontynuację i zapraszamy Państwa za rok.

walentynki

walentynki

walentynki

walentynki

walentynki