Pożegnanie wakacji

Dnia 27 sierpnia 2019 r. Filia Biblioteki w Skrobowie zorganizowała swoim młodym aktywnym czytelnikom spotkanie na zakończenie wakacji. Na początku podzieliliśmy się na 2 grupy, by sprawnie przeprowadzić grę w podchody. Podczas, gdy jedni w lesie wyznaczali trasę i rozkładali wskazówki niezbędne do odczytania hasła, drugi zespół przygotował minipodchody na placu zabaw.

Intensywny spacer po lesie wzmógł nasz apetyt, dlatego chętnie zajadaliśmy kiełbaski z grilla, które przygotowały nam panie z Klubu Seniora na placu obok starej kaplicy.

Następnie przeprowadziliśmy jeszcze kilka konkurencji sprawnościowych (tu dużym powodzeniem cieszyło się przeciąganie liny i kręgle) oraz oczywiście gra w chowanego – jak się okazuje- ponadczasowa.

Nasze spotkanie było też okazją do wręczenia dyplomów pamiątkowych i drobnych upominków dla dzieci biorących udział w zajęciach pod hasłem „Z książką zwiedzamy Świat”.

Wspólna zabawa zakończyła się ok. godz. 19, kiedy to odbyło się losowanie w „Słodkiej loterii fantowej”. W zajęciach wzięło udział 30-cioro zadowolonych dzieci.

wak img 0884

wak img 0890

wak img 0893

wak img 0896

wak img 0920

wak img 0925